Hotel Playa Costa Verde położony jest tuż przy piaszczystej plaży Pesquero. Oferuje standard czterech gwiazdek i zasłużenie cieszy się dobrymi opiniami. Zajmuje obszar 14 ha i przestrzeń tę czuje się na każdym kroku. Ma bardzo obszerne pokoje w jednopiętrowych bungalowach, przestronne lobby i salę restauracyjną.

Dwa fantazyjnie zaprojektowane baseny są alternatywą dla tych, którzy stronią od oceanicznej fali. Zarówno na plaży jak i przy basenach duża ilość leżaków, o które nie trzeba walczyć od samego rana. Smaczne i zróżnicowane wyżywienie z pewnością zadowoli każdego. Hotel ma aż 7 barów i 3 restauracje ā la carte – włoską, japońską i kubańską. Obsługa hotelowa i sprzątanie pokoi na medal.

W mojej ocenie jedynym minusem jest dostępność Wi-Fi, za które trzeba zapłacić 2 dolary za godzinę. Hotel czterogwiazdkowy powinien je oferować w standardzie. Tuż obok hotelu jest małe centrum handlowe. Ceny jak zwykle w takich miejscach wysokie, ale można się pobawić w targowanie. O ile zabawa spodoba się obu stronom na pewno uda się coś zaoszczędzić. Poza hotel warto także wyjść w poszukiwaniu ciekawostek, które pokażę na koniec spaceru. Na koniec zabiorę Was na zewnątrz by pokazać małe centrum handlowe i poszukamy motoryzacyjnych ciekawostek.

<- Poprzedni
 
 
No selected post